Szósta kolejka S6 w ofercie BETFAN!


Jeden mecz nie wszedł nam przy okazji poprzedniego kuponu w BETFAN. Zawiodła nas Copa, dlatego teraz jej meczu w ofercie nie umieszczaliśmy 😉

A tak na poważnie, to przykład spotkania Copa FC – Beer Team pokazuje, że tabela nie gra i niczego nie można być pewnym. Może lepiej pójdzie nam tym razem, gdzie do obstawienia macie cztery potyczki – wszystkie, które zamierzamy pokazać w niedzielę w transmisji LIVE. Warunki gry? Bardzo proste:

– minimum 5 zdarzeń (np 1 mecz Strefy + 4 mecze z innych lig lub 4 mecze Strefy i jeden inny, etc)

– maksymalna stawka 100 zł

– brak minimalnego kursu!

Mecze oraz kursy znajdziecie na poniższej grafice, z kolei na stronie BETFAN wszystko jest TUTAJ.

Pamiętajcie – jeśli nie macie konta, to jego założenie trwa niecałą minutę (sprawdzone osobiście!) a rejestracji dokonujecie TUTAJ. Jesteśmy do Waszej dyspozycji, jeśli mielibyście jakieś wątpliwości w tej kwestii. Dodatkowo możecie pokusić się o grę bez ryzyka – o wszystko zadba Cashback.

A nasz kupon na ten tydzień wygląda tak:

Jak widać – poszliśmy ostro, uznaliśmy nawet że Bad Boys pokonają Green Team, tak więc cudów się nie spodziewamy, chociaż gdyby to weszło… 😏 W piłce amatorskiej lubią się dziać różne cuda – liczymy, że w niedzielę zobaczymy jeden z nich. A jeśli Wy także zdecydowaliście się zagrać coś, uwzględniając mecze naszej ligi, to dajcie znać na Facebooku w komentarzu (TUTAJ). BETFAN nie będzie miał żadnych problemów, by szybko i sprawnie wypłacić Wam należną wygraną. I tego Wam zresztą życzymy – powodzenia!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.