Startuje Liga Typerów! Zarejestruj się i zgarniaj nagrody.

W żadnych z naszych rozgrywek nie może zabraknąć Ligi Typerów. Nie inaczej będzie w Strefie 6.


Jak dołączyć do zabawy? Wszystko jest banalnie proste. Zacznijmy od najważniejszego – cały regulamin znajduje się TUTAJ. Znajdziecie tam precyzyjne informacje za co przyznajemy punkty i w jaki sposób tworzona jest klasyfikacja generalna. Teraz czas na drugi krok.

Obowiązkiem każdego, kto chce się z nami pobawić w typowanie wyników jest rejestracja. Znajdziecie ją w prawym górnym rogu. W opcji gdzie macie do wpisania „imię (obowiązkowo)”, trzeba wpisać pełne dane, czyli np JAN KOWALSKI, z kolei w opcji „nazwa użytkownika” nick którym chcecie się posługiwać w zabawie. Na stronie będzie widoczna wyłącznie nazwa użytkownika, więc cała reszta pozostanie tylko do wiadomości organizatora. Gdy już się zarejestrujecie, musicie oczekiwać na aktywację konta. Jeśli tylko ktoś zarejestruje się na stronie, otrzymujemy maila i po weryfikacji uaktywniamy konto. Gdybyście mieli jakiekolwiek problemy z logowaniem lub rejestracją – piszcie.

Jest też inna opcja, która nie wymaga rejestracji – chodzi o logowanie na stronę za pomocą Facebooka. Tutaj chyba nie musimy niczego dodatkowo tłumaczyć.

Gdy jesteście już zalogowani wchodzicie w TYPERA i przechodzicie do zakładki „typuj wyniki” (dla niezalogowanych jest ona pusta). Gdy znajdziecie się w menu typowania, od razu pojawią się Wam mecze, gdzie należy wpisać przewidywany wynik. Za dokładnie wskazany rezultat otrzymacie trzy punkty, za właściwie wytypowanego zwycięzcę lub remis jeden punkt. Jeśli prawidłowo wytypujecie np remis, ale bez podania prawidłowej liczby bramek (czyli postawiliście 2:2 a było 3:3), to dostaniecie 2 punkty. Podobnie ma się rzecz z trafieniem prawidłowej różnicy bramek (pod warunkiem oczywiście, że prawidłowo wytypowaliście zwycięzcę spotkania). Bardzo ciekawą opcją jest też JOKER. W każdej serii możecie raz użyć jokera i w sytuacji gdy to zrobicie, dostaniecie taką liczbę punktów, jaką zasugerowaliście. Dzięki temu zabawa będzie chyba jeszcze lepsza, bo nawet jak ktoś będzie miał spore straty, to dzięki takiemu jokerowi w klasyfikacji generalnej może zajść do wielu przetasowań. A przecież przede wszystkim chodzi w tym wszystkim o dodatkowe emocje.

Uwaga: typować można do rozpoczęcia PIERWSZEGO meczu danego dnia. Oczywiście prognozy można edytować, ale tylko do wskazanego deadline’u – później znikną. 

Mecze do wytypowania będziemy wrzucali we wtorek, razem z terminarzem. I tutaj wskazówka – typujcie w piątek lub sobotę, bo sami wiecie, że czasem dochodzi do zmian w terminarzu. Dodatkowo na początku weekendu zawsze są zapowiedzi, co również może stanowić cenną informację przed wprowadzeniem wyniku. Klasyfikację generalną znajdziecie zaś w samym module.

A co mamy dla zwycięzców? Oczywiście sławę, statuetkę i bonusy do sponsora naszego serwisu – betFan. Mamy nadzieję, że sporo z Was przystąpi do zabawy i dzięki temu będziemy świadkami nie mniej zaciętej rywalizacji, niż o tytuł pierwszego mistrza strefy 6.

W razie jakichkolwiek pytań czy problemów – piszcie do nas na kontakt@strefa6.pl

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.