Stan drużyn w V edycji – raport aktualizowany!


Kolejny sezon Strefy 6 wystartuje za trzy tygodnie. Zapisy trwają, a my chcemy zdawać Wam relację kto bawi się z nami dalej, a kto – z różnych przyczyn – odpuszcza.

Domyślamy się, że Wasze pierwsze podstawowe pytanie przed nowym sezonem brzmi – ile mamy drużyn? Słuchajcie, chcielibyśmy 20, minimum 16, a ile wyjdzie? To okaże się wkrótce. Jest sporo nowych drużyn, co daje nadzieję na happy end. Na pewno odpada Copa FC, chociaż być może część z tych zawodników zagra w zespole Woli Rasztowskiej, który powoli się formuje, ale na ten moment nie wiemy, czy zdoła się przerodzić w coś konkretnego. Oczywiście gdyby chłopaki się zdecydowali, to nie będziemy ich pchali do 1.ligi tylko rozpoczęliby spokojnie od drugiej. Zupełnie inne kwestie niż te piłkarskie zajmują teraz głowę chłopaków z FC Spectare. Chyba nie musimy tłumaczyć dlaczego. Jak napisał nam Wołodja Lewicki – oni teraz muszą bronić swojego kraju. Ale gdyby się okazało, że jednak chcą dalej grać, to nie będziemy od nich przyjmowali wpisowego. Wiemy, że to zrozumiecie i nikt nie będzie miał o to do nas pretensji. Są rzeczy ważniejsze niż pieniądze.

Czy coś więcej? Na ten moment wiemy tyle, ile Wam napisaliśmy. Ale gdy tylko się czegoś dowiemy – efekty zobaczycie poniżej. Przede wszystkim zależy nam na tym, by drużyny podzielić możliwie jak najlepiej pod kątem umiejętności, byście mieli jak najwięcej meczów o coś (UWAGA! Poniższy podział na ligi to oczywiście stan z poprzedniego sezonu)

➡️ PrefBud Tulewo ✅

➡️ Al-Mar Wołomin ✅

➡️ Black Dragons Team ✅

➡️ AutoSzyby.com ✅

➡️ Copa FC ❌

➡️ Al-Maj Car Marki ✅

➡️ HandyMan Elewacje ❌

➡️ Bad Boys Ostrówek ✅

➡️ RDK Szewnica ✅

➡️ Lema Logisitc ✅

➡️ Lambada ❌

➡️ Retro Squad ✅

➡️ Show Team ✅

➡️ Joga Bonito ✅

➡️ FC Spectare

➡️ Rekiny Ząbki

➡️ Tygłysy ✅

➡️ Green Team ✅

➡️ Wola Rasztowska ✅

➡️ Magnatt ✅

➡️ Old Stars Team ✅

Chcąc zapewnić Wam przejrzystość jeśli chodzi o terminarz na cały sezon, jak również uświadomić w jakich dniach będą rozgrywane wszystkie kolejki, przedstawiamy od razu harmonogram na V edycję (zakłada on rozegranie 7 kolejek + Puchar Ligi, jakkolwiek przy 20 zespołach, kolejek będzie 9 + PL).

📆 1 kolejka – 27 marca

📆 2 kolejka – 3 kwietnia

📆 3 kolejka – 10 kwietnia

📆 4 kolejka – 24 kwietnia

📆 5 kolejka – 8 maja

📆 Puchar Ligi/6kolejka – 15 maja

📆 6 kolejka/Puchar Ligi – 22 maja

📆 7 kolejka – 29 maja

📆 8 kolejka (opcjonalnie) – 5 czerwca

📆 9 kolejka (opcjonalnie) – 12 czerwca

Jak co roku, przed każdym sezonem, gdy już otrzymamy składy przygotowujemy Wam ruchy transferowe, jakie zaszły w składach wszystkich zespołów. Dlatego im szybciej poznamy Wasze kadry na najbliższą edycję, tym lepiej.

Zapewniamy Was, że pod względem naszego zaangażowania i profesjonalizmu nic nie spadnie poniżej poziomu, do którego jesteście przyzwyczajeni. Nasze najmocniejsze strony czyli transmisje, zdjęcia, opisy, zapowiedzi, kursy na BETFAN – tego możemy być pewni. Z nowości, to tak jak pisaliśmy – przede wszystkim chcemy zadbać o Wasze zdjęcia profilowe a uroczyste zakończenie zrobić w Warszawie, wspólnie z Ligą Fanów, gdzie nie zabraknie dobrej atmosfery i chłodnych napojów. Ale to nie wszystko. A ponieważ mamy wreszcie trochę czasu, to działamy też na stronie www, gdzie wiele rzeczy już zmieniliśmy, inne są już na naszym radarze i będą dopracowywane wkrótce. Dlatego bądźcie z nami, obserwujcie, a jeśli macie jakichś znajomych, którzy chcieliby pograć – odsyłajcie do nas. Jesteśmy w kontakcie!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.