Spragnieni piłkarskich emocji? Zapraszamy na turniej!


Pewnie wielu z czytających te słowa przebiera nogami na myśl o sportowej rywalizacji. My również! Dlatego zapraszamy Was by sprawdzić swoją formę przed zbliżającym się sezonem.

Przerwa od piłki chyba wszystkich nas doprowadza do frustracji. Tak naprawdę to trudno nawet powiedzieć, czy impreza do której chcemy Was zaangażować rzeczywiście się odbędzie, bo chociaż obecnie Orliki są już otwarte, to kto wie, co będzie za miesiąc. Ale bądźmy dobrej myśli! W każdym razie zapraszamy Was 14 marca do Woli Rasztowskiej, czyli dokładnie tam, gdzie we wrześniu organizowaliśmy Letni NLH Cup. W porównaniu do tamtych zawodów praktycznie nic się nie zmieni – gramy systemem 5+bramkarz, maxymalnie 12 osób w składzie, przynajmniej 4 mecze w grupie, a do tego dobra atmosfera, muzyka, nagrody, darmowe energetyki, zdjęcia, a przy założeniu dobrej pogody – nawet transmisja LIVE! Jedynym minusem jest to, że obiekt nie posiada żadnych szatni, aczkolwiek jest tam scena, pod którą spokojnie można się przebrać. Nie brakuje też dużego parkingu czy źródełka z wodą. Na stan murawy również nie powinniście narzekać.

Wszystkie potrzebne info związane z zapisami możecie znaleźć na FB NLH, gdzie zostało utworzone specjalne wydarzenie – TUTAJ. Klikając opcję „wezmę udział” albo „zainteresowany” będziecie na bieżąco informowani o stanie zapisów oraz będą do Was docierały inne ważne informacje związane z imprezą.

Razem z deklaracją uczestnictwa, możecie nam od razu wysyłać bloki godzinowe, w których najbardziej pasuje Wam grać. Rywalizację zaczniemy prawdopodobnie od 8:00 (lub 9:00) a skończymy około 18:00/19:00 (w sumie 4 grupy po 5 drużyn, chociaż nie wykluczamy grup 6-zespołowych, a to by oznaczało jeszcze więcej gry). Czyli:

grupa A 8:00 – 10:00

grupa B 10:00 – 12:00

grupa C 12:00 – 14:00

grupa D 14:00 – 16:00

Do fazy play-off przejdą po dwie najlepszy ekipy z każdej stawki i tę część rozpoczniemy około 16:00/17:00. W grupie mecze będą trwały po 10/12 minut, dalej po 12/15 minut. W sytuacji, gdyby zgłosiło się więcej ekip niż 20 nie wykluczamy, że część grup rozegramy w sobotę. Z kolei w przypadku pesymistycznego scenariusza, czyli jeśli nie udałoby się zebrać przynajmniej 16 zespołów lub okazałoby się, że pogoda na 14 marca nie pozwala na rywalizację, wówczas istnieje opcja przeniesienia zmagań na 21 marca.

Więcej informacji – w tym szczegółowy regulamin – podamy w miarę zbliżania się turnieju. Co do wpisowego, to wszystkie informacje znajdziecie w wydarzeniu, ewentualnie telefonicznie: 501-162-400 (Robert) lub mailowo: kontakt@nocnaligahalowa.pl

Liczymy na Waszą pomoc w kwestii udostępniania informacji o turnieju oraz zapraszania do niego swoich znajomych. Z góry dziękujemy i mamy nadzieję, że widzimy się wkrótce!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.