RUSZAMY! To będzie nowa jakość w amatorskiej piłce!


Witamy tych, którzy szukają dla siebie rozrywki w postaci ligi szóstek organizowanej w weekendy. Bardzo dobrze trafiliście, bo produkt który Wam oferujemy, to będzie najwyższa półka! 

Tak jak widzicie, nasza strona dopiero się tworzy. Jest jeszcze bardzo dużo miejsc pustych, niewykorzystanych lub takich, gdzie są pewne błędy i niedoskonałości. Ale spokojnie. Na start rozgrywek, który przewidywany jest na 13 (lub 20) września, wszystko będzie śmigało idealnie. To będzie najlepszy serwis internetowy w naszej okolicy. Napakowany statystykami, zdjęciami, informacjami i nie tylko. Już dziś możecie w wielu miejscach zobaczyć, jaki nasza strona ma potencjał, aczkolwiek stworzyć stronę a ją aktualizować i prowadzić tak jak trzeba, to czasami dwie różne kwestie. My chcemy, by ten serwis żył każdego dnia, by codziennie pojawiały się tutaj nowe, świeże i wiarygodne informacje, które sprawią, że będziecie tu zaglądali nie tylko po to, by sprawdzić wynik jakiegoś spotkania. Taki jest nasz plan, a ponieważ znacie nas z organizacji Nocnej Ligi Halowej czy Futboligi, to wiecie że słów na wiatr nie rzucamy.

Jeśli chodzi o nazwę to stanęło na Strefa 6 czyli Strefa Szóstek. Mamy nadzieję, że Wam się podoba i szybko się do niej przyzwyczaicie. Staramy się myśleć długofalowo i niewykluczone, że już wkrótce otworzymy kolejne rozgrywki, czyli następną Strefę 😉 I wcale nie jest powiedziane, że zamkniemy się tylko na piłce nożnej.

A gdzie będziemy grać? Zapraszamy Was do Woli Rasztowskiej. Być może dla niektórych ta nazwa brzmi nieco egzotycznie, lecz zapewniamy Was że jest tutaj świetny dojazd, a i sam obiekt jest w bardzo dobrym stanie. Co więcej – to miejsce gdzie można nie tylko pograć w piłkę, bo znajduje się tu również boisko do siatkówki plażowej, miejsce na grill, scena (z daszkiem, gdzie można się skryć przed deszczem), a do tego bardzo duży parking. Na warunki na pewno narzekać nie będziecie.

Co do liczby drużyn, to liczymy iż uda się ich uzbierać 20. To wszystko pozwoli nam stworzyć dwa poziomy rozgrywkowe i rozegrać 9 kolejek a nie wykluczamy, że będzie też Puchar Ligi, co sprawi, że dostaniecie okazję na skompletowanie najbardziej prestiżowego dubletu z możliwych – czyli mistrzostwa Ligi i zdobycia Pucharu. Wpisowe będzie wynosiło prawdopodobnie 999 zł – na pewno nie więcej. W tej cenie oferujemy rzetelność, profesjonalizm, uczciwość, dobrych sędziów, obecność osób koordynujących w trakcie dnia ligowego, ale to oczywiście nie wszystko. Już na starcie zapewniamy Wam również:

– na bieżąco aktualizowaną stronę www i profil na FB
– zapowiedzi i opisy meczów
– starannie prowadzone statystyki
– obszerne podsumowania
– profile indywidualne ze zdjęciami
– zdjęcia drużynowe
– transmisje na żywo
– projekt i wykonanie logotypów drużynowych

– relacje w lokalnych gazetach i mediach społecznościowych
– darmową wodę
– muzykę w trakcie spotkań
– wywiady z zawodnikami
– ligę typerów z nagrodami
– pomiary prędkości czy przebiegniętego dystansu!
– vouchery do lokalnych restauracji
– vouchery dla kina
– cotygodniowe zestawienia TOP 6
– Puchar Ligi w cenie! (opcjonalnie)

To oczywiście nie wszystko – będą także materiały video, gdzie obejrzyjcie zarówno bramki, jak i wywiady z zawodnikami oraz kontrowersje. Czujecie się przekonani? A może potrzebujecie jeszcze odpowiedzi na jakiekolwiek pytania? Jeżeli tak, to dzwońcie pod numer 501-162-400 (Robert) lub piszcie na maila: kontakt@strefa6.pl. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz