Piąta kolejka S6 w ofercie BETFAN!


Po ostatniej kolejce udało nam się trochę wzbogacić na spotkaniach Strefy Szóstek. Podobny plan mamy także na najbliższą niedzielę.

W odróżnieniu do minionych kolejek, tym razem zdecydowaliśmy się, by do oferty trafiły spotkania z grupy popołudniowej. W teorii wydawały nam się na bardziej wyrównane niż te, które zobaczymy rano. Ale to oczywiście czysta spekulacja. Warunki kuponu są następujące:

– minimum 5 zdarzeń (np 1 mecz Strefy + 4 mecze z innych lig lub 4 mecze Strefy i jeden inny, etc)

– maksymalna stawka 100 zł

– brak minimalnego kursu!

Mecze oraz kursy znajdziecie na poniższej grafice, z kolei na stronie BETFAN wszystko jest TUTAJ.

Pamiętajcie – jeśli nie macie konta, to jego założenie trwa niecałą minutę a rejestracji dokonujecie TUTAJ. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w kwestii pomocy w tej kwestii. Dodatkowo możecie pokusić się o grę bez ryzyka – o wszystko zadba Cashback.

A nasz kupon na ten tydzień wygląda tak:

Możemy się pochwalić, że tydzień temu nasz kupon „siadł”. Trochę zaryzykowaliśmy, postawiliśmy choćby na Show Team z Lema Logistic, ale opłaciło się, a nasze konto wzbogaciło o 80 zł. Zobaczymy jak będzie tym razem, chociaż jak widzicie – ryzykownych typów także nie brakuje. A jeśli Wy również zagracie kupon, gdzie znajdzie się na nim chociaż jedno wydarzenie S6, to dajcie znać na Facebooku w komentarzu (TUTAJ). Bo jak głosi przewodnie hasło BETFAN „nie grasz – nie wygrasz”, dlatego mamy nadzieję, że zafundujecie sobie trochę dodatkowej adrenaliny przed niedzielą.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.