Najgorzej wyrzucony aut września


Takiej zabawy chyba jeszcze nie było w Polsce. Ale my jesteśmy pionierami w wielu dziedzinach, jeśli chodzi o amatorską piłkę, więc chyba nie jesteście specjalnie zaskoczeni.

Skąd w ogóle pomysł? Jak się okazuje – wcale nie jest tak łatwo poprawnie wyrzucić aut. Niektórym ta czynność nie sprawia żadnych problemów, ale są też tacy, którzy wciąż muszą popracować nad swoim stylem 😉 Oczywiście cała zabawa ma mieć wydźwięk humorystyczny – źle wyrzucony aut zdarzył się każdemu i wciąż zdarza się nawet na największych imprezach piłkarskich. A jak głosować? W tej kwestii nie powiemy nic nowego – trzeba wejść na naszego facebooka, a konkretnie w artykuł traktujący o zabawie TUTAJ a następnie polubić w komentarzu autora – Waszym zdaniem – najgorzej wykonanego autu. Dopuszcza się również możliwość zostawienia ikony emocji (serduszka, heheszki, etc). Głosujemy do najbliższej niedzieli, do godziny 20:00. A głosować możecie na:

1. Krystian Karolak (Al-Maj Car Marki)

2. Piotr Mata (FC Radzymin)

3. Mateusz Meirowski (Retro Squad)

4. Adrian Mikulski (Old Stars Team)

5. Mateusz Wiśniewski (AutoSzyby)

Do finału awansuje łącznie trzech zawodników, z trzech poszczególnych miesięcy. Dla zwycięzcy całej zabawy mamy przygotowaną statuetkę oraz nagrodę od naszego sponsora – AMH 365 SPORT.

Bardzo bylibyśmy zobowiązani, gdybyście wchodząc w artykuł na FB od razu go polubili. Dzięki temu trafi on do większego grona osób. Pamiętajcie też o możliwości subskrypcji naszego kanału. Z góry dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.