Najgorzej wyrzucony aut października


Od dziś do niedzieli poszukamy drugiego finalisty na najgorszy aut sezonu. Kandydatów mamy czterech, a wszystko zależy od Waszych głosów!

Niewykluczone, że po tym jak nasza zabawa ruszyła przed kilkoma tygodniami, zaczęliście się bardziej pilnować, bo częstotliwość źle wznowionej gry z boku boiska zmalała. Ale może to i lepiej 🙂 Mimo to udało nam się znaleźć kilka perełek. Głosujemy tak jak zawsze – trzeba wejść na naszego facebooka, a konkretnie w artykuł traktujący o zabawie TUTAJ a następnie polubić w komentarzu autora – Waszym zdaniem – najgorzej wykonanego autu. Dopuszcza się również możliwość zostawienia ikony emocji (serduszka, heheszki, etc). Głosujemy do najbliższej niedzieli, do godziny 20:00. A głosować możecie na:

1. Paweł Grążewski (Show Team)

2. Sebastian Rasiński (Kustosze)

3. Mateusz Tochwin (Drink Team)

4. Kamil Getka (FC Radzymin)

W wielkim finale czeka już Krystian Karolak z Al-Maj Car Marki. Dla zwycięzcy całej zabawy mamy przygotowaną statuetkę oraz nagrodę od naszego sponsora – AMH 365 SPORT.

Bardzo bylibyśmy zobowiązani, gdybyście wchodząc w artykuł na FB od razu go polubili. Dzięki temu trafi on do większego grona osób. Pamiętajcie też o możliwości subskrypcji naszego kanału. Z góry dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.