Mecz o złoto – PrefBud vs Al-Mar


Piłkarskie święto w Strefie Szóstek już w niedzielę! O 10:00 wielki finał kolejnego sezonu, w którym ponownie zmierzą się PrefBud oraz Al-Mar!

Czy to będzie wielki rewanż za poprzedni sezon? A może PrefBud po raz trzeci z rzędu zgarnie tytuł najlepszej ekipy w rozgrywkach? Odpowiedzi na te pytania poznamy już za kilka dni. I oczywiście bardzo byśmy chcieli, żebyście zobaczyli to na własne oczy, dlatego zachęcamy Was do przyjazdu do Woli Rasztowskiej. Ale jeśli kogoś zabraknie, to przy założeniu dobrej pogody, planujemy transmisję. Link do niej znajdziecie TUTAJ. Co więcej – w trakcie relacji na żywo będziemy losowali nagrody dla widzów!

Na spotkanie o wszystko nie mogło również zabraknąć kursów – BETFAN zajął się tym już wczoraj i kursy znajdziecie TUTAJ! Warunek jest jeden – na kuponie muszą być minimum trzy zdarzenia. Maksymalna stawka to aż 100zł! Kto chciałby obstawić tę potyczkę, a nie ma konta, to link do rejestracji jest TUTAJ, a w polu kod promocyjny należy wpisać STREFA6. W ten sposób wspieracie nasze rozgrywki. Informujemy, że warunkiem okursowania pozostałych meczów ostatniej kolejki jest przynajmniej kilka nowych rejestracji – w przeciwnym wypadku pozostaniemy przy jednym spotkaniu.

Pozostaje jedynie trzymać kciuki, by w niedzielę dopisała pogoda, bo o jakość piłkarską tego widowiska jesteśmy spokojni. Końcowe odliczanie rozpoczęte!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.