Mecz o wszystko – PrefBud vs Al-Mar


Data spotkania o złoto została ustalona! Mecz, który zdecyduje o mistrzostwie zostanie rozegrany w niedzielę o 10:30!

Zdajemy sobie sprawę, że godzina wielkiego finału nie jest idealna. Najfajniej byłoby zagrać wieczorem, w blasku jupiterów, aby więcej osób mogło przyjechać i zobaczyć to spotkanie na żywo. Ale nie zawsze tak się da. Żeby jedni i drudzy mieli optymalne kadry, musieliśmy tę potyczkę ustawić na 10:30. Oczywiście planujemy transmisję, więc kto nie dojedzie, będzie miał okazję zobaczyć ten mecz na ekranie swojej komórki, monitora czy telewizora.

Mamy też niespodziankę – BETFAN już wczoraj okursował to spotkanie – kursy znajdziecie TUTAJ! Co więcej – zwiększył na nie maksymalną stawkę do 100 zł. A niewykluczone, że na wielki finał pojawi się jeszcze jedno zdarzenie, ale tutaj nie chcemy niczego zapeszać. Warunek jest tylko jeden – na kuponie muszą być minimum trzy zdarzenia. Kto chciałby obstawić tę potyczkę, a nie ma konta, to link do rejestracji jest TUTAJ, a w polu kod promocyjny należy wpisać STREFA6. W ten sposób wspieracie nasze rozgrywki.

Trzymajmy kciuki, żeby pogoda dopisała, bo jesteśmy pewni, że sami zawodnicy zrobią wszystko, by spełnić nasze oczekiwania. A na końcu niech wygra lepszy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.