Komora hiperbaryczna w Wołominie partnerem rozgrywek!


Oficjalnie dołączamy do #pozytywnienatlenieni! A to wszystko dzięki nowej współpracy, którą udało nam się nawiązać w ostatnich dniach.

Czy doping może być legalny? Oczywiście! W komorze hiperbarycznej w Wołominie skorzystasz z zabiegu tlenoterapii (HBOT), który w świecie sportu jest „legalnym dopingiem”. Badania naukowe udowodniły, że tlenoterapia znacznie poprawia wydolność sportowca (z kilkunastu do nawet kilkudziesięciu procent!), a co się z tym wiąże – pozwala osiągać lepsze wyniki.

Światowa Agencja Antydopingowa nie wpisała zabiegów w komorze hiperbarycznej na listę metod i substancji zakazanych. Oznacza to, że każdy sportowiec może stosować tlenoterapię jako uzupełnienie treningu, regenerację po intensywnym wysiłku oraz pomoc w leczeniu kontuzji.

Kto korzysta z tlenoterapii hiperbarycznej?

  • Każdy ceniony sportowiec, któremu zależy na postępach w treningu lub też skróceniu rekonwalescencji. Jest to standardowy zabieg dla zawodników.
  • HBOT jest szeroko stosowane w lekkoatletyce, koszykówce (NBA), sportach walki (boks, MMA) piłce nożnej lub hokeju (NHL). Z zabiegów tlenoterapii korzystają m.in. Robert Lewandowski, Cristiano Ronaldo, Novak Djokovic, LeBron James czy Grzegorz Krychowiak.

A jakie korzyści z powyższej współpracy będą mieli nasi uczestnicy? Przede wszystkim zabieg tlenoterapii będzie jedną z możliwych nagród dla najlepszych zawodników kolejki. Nie wykluczamy, że voucherów na zabiegi będzie więcej, a część z nich prawdopodobnie rozdamy już na naszym Letnim NLH Cup.

A gdyby ktoś chciał spróbować tlenoterapii we właśnie zakresie, to wszystkie potrzebne namiary wypisaliśmy poniżej.

🏠 Pływalnia Wołomin, ulica Korsaka 4

🌐 https://facebook.com/KomoraHiperbarycznaWolomin

🌐 https://komorahiperbaryczna.wolomin.pl/

☎️ 786-210-210

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.