Jak odnaleźć się na nowej stronie?


Nasz serwis internetowy oferuje Wam mnóstwo możliwości. Musicie mieć świadomość, że wiele z tych opcji również dla nas jest świeżych. Pewnie jest też wiele takich, których jeszcze nie odkryliśmy i ze zbiegiem czasu na stronie będzie się pojawiało coraz więcej statystyk czy ulepszeń. Potrzeba jednak trochę cierpliwości.

Jeżeli chodzi o statystyki zawodników, to tutaj potencjał jest nieograniczony. Gdybyśmy dysponowali większą mocą przerobową, to moglibyśmy ewidencjonować liczbę podań, strzałów a nawet dryblingów. Wiadomo – nie jesteśmy w stanie tego zrobić, ale i tak wiele cyfr pojawi się w Waszych profilach indywidualnych. Pełny profil zawodnika będzie wyglądał mniej więcej tak:

Pod danymi zawodnikami będą oczywiście statystyki z konkretnego sezonu oraz z przebiegu całej kariery. W profilu można również dodać kanał facebookowy, więc jeśli ktoś będzie chciał, aby obok jego danych pojawił się link do jego FB, to nie ma takiego problemu. Oprócz tego na stronie konkretnego gracza będą się też pojawiały wyróżnienia jak zawodnik sezonu, bramkarz sezonu, itd.

Bardzo ciekawie prezentują się także profile drużynowe. Tutaj jest jeszcze więcej możliwości – choćby prezentację zespołu można zrobić na przynajmniej pięć sposobów. My poniżej przedstawiamy przykład składu drużyny – to co warto dodać, to że jeżeli dany zespół ma np barwy zielone, to nazwiska zawodników też będą tego koloru.

Oczywiście nie zabraknie także zdjęć drużynowych, gdzie obok można umieścić szereg statystyk poszczególnych graczy.

Jeśli chodzi o raport meczowy – w tym przypadku zachęcamy do zerknięcia TUTAJ. To mecz AKS Elektro – Bad Boys. Jak widzicie – jest tutaj wszystko. Statystyki, oś czasu, składy obydwu drużyn, sędzia. Można też dodać skrót spotkania, opis, wypowiedzi zawodników. Całość wymaga ostylowania, drobnych poprawek i gdy to się wszystko uda, to będzie to raport meczowy z prawdziwego zdarzenia.

To co różni system na którym obecnie pracujemy od wszystkich pozostałych, z którymi mieliśmy do czynienia wcześniej, to że profil każdej drużyny i każdego zawodnika można edytować w sposób oddzielny. Co to oznacza – mniej więcej tyle, że zupełnie inaczej możemy „zbudować” profil zespołu Copa FC, a jeszcze inaczej np Bad Boysów. My oczywiście będziemy szli w kierunku ujednolicenia, ale to tylko pokazuje paletę możliwości jakie daj ten konkretny mechanizm.

A tak na koniec – chcielibyśmy, abyście mieli realny wpływ na to, jak będzie wyglądała strona. Już niedługo założymy grupę na FB wyłącznie dla zawodników, gdzie przeprowadzimy kilka ankiet i gdzie zdecydujecie jak mają wyglądać konkretne rzeczy na stronie. W końcu to Wy musicie się tutaj dobrze czuć, a każda uwaga, wskazówka czy opinia będzie dla nas bardzo cenna. I przy okazji skrócimy czas oczekiwania na moment, gdy serwis będziemy mogli uznać za gotowy do pełnego użytkowania.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.