Intro Strefy 6! Otwarcie kanału YouTube.


W ostatnim czasie mocno zintensyfikowaliśmy nasze prace. Ich efektem jest nowe intro rozgrywek, jak również otwarcie galerii video, gdzie będą trafiały wszystkie nasze multimedia.

Po inauguracji Ligi Typerów na stronie WWW, kolejna zakładka w menu doczekała się swojego otwarcia. Chodzi o VIDEO. Zainstalowaliśmy tam moduł, który zaciąga filmiki z naszego profilu na YouTube. Na razie nie jest ich tam za wiele, ale z każdym tygodniem będzie ich przybywało. Jako pierwszy wgraliśmy nasze INTRO, które będzie towarzyszyło każdemu filmowi ze Strefy 6. Możecie je zobaczyć poniżej:

Mamy nadzieję, że się podoba? Nie potrzebowaliśmy fajerwerków, ale czegoś prostego, a jednocześnie nowoczesnego.

Oprócz intro na naszym kanale YT znajdziecie także dwa wywiady jakie przeprowadziliśmy w niedzielę – jeden z Adrianem Bieleckim (Show Team), a drugi ze Zbyszkiem Pawlakiem (Orlik Zabrodzie). Ten drugi jeszcze się uplouduje w naszej galerii, ale i on niedługo tam zagości. Nie ma co sugerować się ilością wyświetleń, bo to dosłownie pierwsze kroki Strefy Szóstek na YouTube, ale mamy nadzieję, że ten licznik szybko pójdzie do przodu. Tutaj wiele zależy także od Was. Przede wszystkim serdecznie Was zachęcamy, byście zasubskrybowali nasz kanał – wystarczy wejść TUTAJ i potwierdzić subskrypcję. Dzięki temu będziecie na bieżąco z naszą jutubową działalnością. Po drugie – jeśli oglądacie nasze materiały na YT, to prosimy byście zostawiali swoje polubienia (kciuki w górę), które znajdują się zwykle pod tytułem danego filmu. To pomaga w uzyskiwaniu lepszych algorytmów od YT, dzięki czemu jesteśmy bardziej widoczni a nasze materiały są skuteczniej promowane. Dla Was to tylko kliknięcie, a pamiętajcie, że razem powinniśmy działać na rzecz rozgrywek i ich rozwoju.

Nie rzadko będzie również tak, że chociaż wiele z naszych filmów będziemy wrzucać zarówno na Facbeooka, jak i YouTube, to część z nich będzie trafiało tylko w tę drugą przestrzeń. Tym bardziej warto pomyśleć o subskrypcji lub o częstym odwiedzaniu galerii VIDEO.

To co? Może małe wyzwanie na ten tydzień, by do niedzieli uzbierać 50 subskrypcji? To byłby naprawdę fajny początek, jak również motywacja do dalszej pracy. Pomożecie?

PS: Aha, pamiętajcie – każdy nasz filmik jest dostępny w jakości HD. Jeśli chcecie go obejrzeć w takim formacie, należy w playerze kliknąć na kołowrotek i ustawić tam opcję 1080p.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.