Grupy Pucharu Ligi rozlosowane!


W poniedziałek wieczorem, na grupie kapitanów dokonaliśmy transparentnego podziału grup na niedzielne zmagania! Emocji na pewno nie zabraknie!

Puchar Ligi rozegramy po raz pierwszy w Strefie Szóstek. Wcześniej nie miało to większego sensu, ale dziś kiedy liga liczy dwa poziomy rozgrywkowe, taki pomysł musiał się pojawić. A dziś słowa zamieniamy w czyn! Poza tym – to będzie nie tylko okazja, by powalczyć o okazałe trofeum, ale też wziąć udział w grillu, a na samym końcu, by odebrać nagrody za zakończony sezon. A jak wyglądają grupy? Oto i one!

Jeśli chodzi o godzinowy plan na resztę dnia (godziny grup macie podane na grafice), to wygląda on następująco:

Ćwierćfinały: 18:00 – 19:00

Półfinały: 19:00 – 19:30

Wielki finał: 19:30

Wszystkie mecze będą rozgrywane na dystansie 1×12 minut. Do dalszej fazy z grup przejdą dwie najlepsze ekipy. W fazie play-off przy wyniku remisowym – seria rzutów karnych po 3. Szczegółową rozpiskę spotkań, czyli kto z kim i o której przedstawimy w okolicach piątku. Dodajmy, że wyniki będziemy uzupełniali na żywo (po każdym zakończonym spotkaniu).

Przypominamy – można dopisać przynajmniej dwóch graczy spoza listy na Puchar, ALE! Nie mogą to być zawodnicy zrzeszeni w klubach powyżej A-Klasy, a dopisanie MUSI nastąpić do soboty! Chcemy uniknąć zamieszania podczas turnieju i jednocześnie chcemy kontrolować kogo dopisujecie, żeby nie doszło do jakiejś patologii, że nagle przyjeżdżacie innym składem niż na ligę.

Prawdopodobnie od godziny 18:00 przewidujemy też grilla lub ognisko. Tutaj także więcej szczegółów przekażemy Wam na dniach.

Już raz o tym pisaliśmy, ale jeśli jakaś ekipa ma nie dojechać na zmagania, to oczekujemy informacji jak najszybciej! Jeśli dojdzie do sytuacji, że liczymy udział wszystkich zespołów, a dzień przed (lub co gorsze – w dniu rozgrywania Pucharu) okaże się, że jakiejś drużyny zabraknie, a wcześniej nie informowała o takim zagrożeniu – więcej w naszej lidze nie zagra! Musimy szanować siebie nawzajem, zwłaszcza, iż macie dużo czasu, by temat ogarnąć jak trzeba.

W ramach dodatkowej motywacji – nie wykluczamy, że zwycięzca Pucharu spotka się z mistrzem Ligi w ramach SuperPucharu przed kolejnym sezonem 😉 Pojawi się więc okazja do zgarnięcia kolejnego trofeum. Jest więc o co walczyć i liczymy, że te zmagania na stałe wejdą do naszego ligowego kalendarza. Dodatkowo w niedzielę przetestujecie nowe piłki marki Zina Sierra Pro 2.0, o których więcej przeczytacie TUTAJ. Oby więc tylko pogoda dopisała, a 4 lipca będzie prawdziwym, piłkarskim świętem w Strefie Szóstek!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.