Finał Pucharu Ligi + wywiad z Mateuszem Hopcią


Przekłamaniem byłoby napisać, że ostatni mecz pucharowy był wielkim widowiskiem. Ale spotkań finałowych się nie gra, spotkania finałowe się wygrywa.

Potyczka PrefBudu z AutoSzybami była trochę jak partia szachów, gdzie jedni świetnie znali możliwości drugich i odwrotnie. To spowodowało, że nie było forsowania tempa, ale też nie doświadczyliśmy murowania obydwu bramek. W regulaminowym czasie padły dwa gole, potem były karne, szampan – trochę się działo! A po wszystkim przeprowadziliśmy jeszcze wywiad z Mateuszem Hopcią, który miał ogromny udział w sukcesie Szyb. To on zdobył chociażby złotego gola w półfinale przeciwko Al-Marowi. Czy spodziewał się tak dobrego wyniku? Jak ocenia ten finałowy pojedynek? Kogo chciał pozdrowić na koniec rozmowy? Wszystkiego dowiecie z materiału poniżej.

Powyższy materiał trafił już na naszego Facebooka (zachęcamy do ich polubienia) oraz na YouTube. Pamiętajcie o możliwości zostawienia subskrypcji na naszym kanale – można to zrobić TUTAJ. Z kolei wciśnięcie „dzwoneczka” spowoduje, że otrzymacie powiadomienie o każdym filmie, jaki wrzucamy na nasz kanał. Serdecznie do tego zachęcamy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.