Rozpoczynamy zabawę w facebookowego typera!


Nieodłącznym elementem wszystkich naszych piłkarskich zmagań jest Liga Typerów. Dzięki tej zabawie emocje związane ze sprawdzaniem wyników spotkań są jeszcze większe.

Na wstępie musimy wyjaśnić zasady, aczkolwiek pewnie większość z Was doskonale się orientuje o co tutaj chodzi. A zatem – zacznijmy od tego, iż konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczestników i kibiców rozgrywek. Co należy zrobić? Na wstępie musicie wejść w nasz facebookowy artykuł, który znajduje się TUTAJ i polubić go. Następnie Waszym zadaniem będzie wytypowanie (na zasadzie 1 X 2, gdzie 1 to zwycięstwo gospodarzy, X – remis, 2 – zwycięstwo gości) wyników trzech przedstawionych na grafice spotkań. Kto jako pierwszy wytypuje ten trójmecz prawidłowo, otrzyma bonus do forBET w wysokości 30 zł! Druga w kolejności osoba dostanie bonus 20 zł, a WSZYSTKIE pozostałe, którym również uda się poprawnie wskazać późniejszych triumfatorów otrzymają po 10 zł. Tym samym nie jest najbardziej istotne w którym momencie przystąpicie do zabawy, bo i tak macie szansę zgarnąć nagrodę.

Oczywiście zachęcamy do udostępniania konkursu na swoich tablicach facebookowych, a zwłaszcza na grupach drużynowych. Im więcej chętnych, tym lepsza zabawa. Wszystkim życzymy powodzenia a w niedzielę wieczorem odezwiemy się do tych, którzy trafili poprawną kombinację. Mamy nadzieję, że trochę wiadomości wyślemy 🙂

Dodaj komentarz