Facebook & YouTube – bądź z nami również tutaj!


Strona internetowa na której się znajdujemy nie jest jedynym źródłem wiadomości o Strefie 6. Oprócz tego prężnie działają również inne nasze kanały informacyjne.

Jeśli chcecie być na bieżąco z całą naszą działalnością a jednocześnie poprawić liczby, które działają na wyobraźnię potencjalnych partnerów, to jest na to bardzo prosty sposób. Pierwszy krok to oczywiście polubienie naszego Facebooka. Można to zrobić w bardzo prosty sposób – wchodzicie TUTAJ, klikacie „lubię to” i po wszystkim. Ostatnio udało nam się przekroczyć 1000 obserwujących, ale zanim oficjalnie o tym poinformujemy, zależy nam by zdobyć jeszcze kilku obserwatorów. A na pewno są wśród Was tacy, którzy o istnieniu naszego profilu albo nie wiedzą albo jeszcze go nie polubili.

To co ważne a propos Facebooka – wiadomo, że nawet mimo polubienia naszej strony, nie wszystkie wpisy będą do Was docierały. Zależy to od algorytmów, na szczęście w łatwy sposób możecie sprawić, by wszystkie nasze posty pokazywały Wam się na tablicy. Jak to zrobić? To bardzo proste – należy najechać na opcję „obserwowanie” a następnie wybrać wariant „ULUBIONE” (standardowo wybrana opcja to: domyślnie). To daje Wam gwarancję bycia na bieżąco ze wszystkim, co związane z naszym profilem.

Jeśli pierwszy krok za Wami, to pora na drugi – chodzi o nasz kanał na YouTube. Bardzo liczymy że dołączycie do kampanii zrzeszającej fanów naszej ligowej telewizji i wspólnie z nami rozpoczniecie budowanie jej marki. Tu także wszystko jest banalnie proste – klikacie TUTAJ i potwierdzacie subskrypcję. Ale i w tym przypadku subskrypcja nie załatwia wszystkiego – należy również kliknąć „dzwoneczek”, co pozwoli na otrzymywanie powiadomień, jeżeli tylko nowe video wleci na kanał lub gdy zaczniemy cokolwiek transmitować.

Pamiętajcie – wspólnie budujemy otoczkę wokół rozgrywek. Mimo naszych starań nie jesteśmy w stanie wielu rzeczy zrobić sami i potrzebujemy do tego Was. Dlatego polecajcie nasze profile, zostawiajcie lajki i suby, przypominajcie o tym swoim kolegom z zespołu, tym bardziej że nam również przyjemniej się pracuje, gdy te słupki oglądalności czy lajków idą w górę. Bardzo na Was liczymy i z góry dziękujemy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.