Drugi testowany zawodnik – Mateusz Marcinkiewicz


W tym sezonie dużo szybciej niż w poprzednim zrobiliśmy użytek z naszych czujników StatSports. A swoje parametry zdecydował się sprawdzić jeden z najlepszych ligowych zawodników.

Test przeprowadziliśmy podczas spotkania Copa FC – Bad Boys Ostrówek, a specjalną kamizelkę założył Mateusz Marcinkiewicz. Od razu wiedzieliśmy, że wyniki mogą być bardzo dobre, bo to zawodnik który bez względu na warunki atmosferyczne (a te w trakcie spotkania średnio zachęcały do biegania), zawsze daje z siebie 100%. I jak zobaczycie na grafice – Mateusz pokazał klasę.

Cały test trwał nieco ponad 50 minut. Pomocnik Copy przebiegł w nich blisko 4,5 km (w pierwszej połowie niecałe 2,5 km, w drugiej 2 km), aczkolwiek dodajmy, że w finałowej części spotkania opuścił plac gry na kilka minut z powodu drobnego urazu. Ale to wszystko nie przeszkodziło mu wykręcić znakomitej prędkości na poziomie 30 km/h! Jak na tak małe boisko, jest to naprawdę świetny wynik. Do tego dochodzą kapitalne statystyki indywidualne – 4 gole, 1 asysta oraz miano najlepszego zawodnika Copy w oczach kapitana drużyny przeciwnej.

Jeśli chodzi o heat-mapę, to tutaj mamy czarno na białym, że Mateusz pracował praktycznie na całej długości i szerokości boiska. Najwięcej operował jednak w środku pola, a to też daje do myślenia, bo wiemy że jest to strefa, gdzie zagęszczenie zawodników jest największe i trudno się z piłką rozpędzić. Jak widzicie nasz czujnik odnotował w drugiej połowie wspominane zejście poza boisko Mateusza, a gdyby nie ono, to chyba o przekroczenie granicy 5 km moglibyśmy być spokojni.

>> 1 POŁOWA <<

>> 2 POŁOWA <<

Przypomnijmy, że nasz sprzęt pokazuje dużo więcej parametrów niż te, które zaprezentowaliśmy powyżej. Ale podzieliliśmy się z Wami głównie tymi statystykami, które dla wszystkich (w tym dla nas) są zrozumiałe.

Mateuszowi dziękujemy za udział w teście, gratulujemy dobrych wyników i zapraszamy kolejnych śmiałków! Wystarczy się do nas zgłosić w wiadomości prywatnej, wszystko wytłumaczymy i już na najbliższej kolejce będziemy mogli dokonać następnej weryfikacji. Czekamy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Odcinek 1 z Krzyśkiem Zychem <

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.