Czwarta kolejka S6 w ofercie BETFAN!


BETFAN nie traci czasu! Jego bukmacherzy już przeanalizowali niedzielne mecze i większość z nich widzą podobnie jak my. Każde z nich ma faworyta, ale wcale nie jest powiedziane, że ten faworyt zgarnie pełną pulę.

Tradycyjnie już, jeśli zdecyduje się zagrać coś z oferty naszego ligowego bukmachera, to do wyboru macie cztery spotkania Strefy 6. Warunki kuponu są następujące:

– minimum 5 zdarzeń (np 1 mecz Strefy + 4 mecze z innych lig lub 4 mecze Strefy i jeden inny, etc)

– maksymalna stawka 100 zł

– brak minimalnego kursu!

Mecze oraz kursy znajdziecie na poniższej grafice, z kolei na stronie BETFAN wszystko jest TUTAJ.

Pamiętajcie – jeśli nie macie konta, to jego założenie trwa niecałą minutę a rejestracji dokonujecie TUTAJ. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w kwestii pomocy w tej kwestii. Dodatkowo możecie pokusić się o grę bez ryzyka – o wszystko zadba Cashback.

A nasz kupon na ten tydzień wygląda tak:

Tydzień temu „załatwił” nas Show Team i żeby się nie okazało, że teraz też będzie maczał palce w naszej porażce 😉 Ale wiadomo – to tylko zabawa. A jeśli Wy również zagracie kupon, gdzie znajdzie się na nim chociaż jedno wydarzenie S6, to dajcie znać na Facebooku w komentarzu (TUTAJ). Życzymy Wam skutecznej analizy, dużych emocji i by Wasze konto na BETFAN choć trochę się po tym weekendzie wzbogaciło.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.