Czas wybrać najładniejsze trafienie września!


W pierwszych dwóch kolejkach drugiej edycji padło sporo efektownych goli. I mamy dla Was zadanie, które będzie polegało na wytypowaniu najpiękniejszej z nich.

Zaczniemy jednak od wyjaśnienia – podczas rozgrywek staramy się nagrywać sporo materiałów. Zwykle są to kilkunasto lub kilkudziesięcio minutowe fragmenty. I jak łatwo się domyśleć – czasami uda nam się uchwycić ładnego gola, a czasami nie. Dlatego jeśli zastanawiacie się, czemu Wasze trafienie nie znalazło się w zabawie, to już wiecie dlaczego. Wybraliśmy najładniejsze z tych, które zapisały się na naszej karcie, a teraz Waszym zadaniem będzie rozstrzygnąć która z nich awansuje do wielkiego finału, gdzie do wygrania będzie statuetka i nagroda rzeczowa. Zasady są proste – należy wejść w artykuł na Facebooku, w którym informujemy o rozpoczęciu zabawy (TUTAJ), a następnie polubić w komentarzu autora – Waszym zdaniem – najbardziej efektownego gola. Dopuszcza się również możliwość zostawienia ikony emocji (serduszka, heheszki, etc). Głosujemy do piątku, do godziny 20:00. A kto znalazł się w notowaniu?

1. Adam Andrzejewski (AutoSzyby)

2. Jakub Grubek (The Naturat)

3. Piotr Zawadzki (PrefBud Tulewo)

4. Michał Szczapa (Bad Boys)

5. Paweł Woźniak (Bad Boys)

6. Piotr Burza (Show Team)

7. Piotr Miętus (Joga Bonito)

Bardzo bylibyśmy zobowiązani, gdybyście wchodząc w artykuł na FB od razu go polubili. Dzięki temu trafi on do większego grona osób. A kto chciałby zobaczyć video z bramkami, to znajduje się ono poniżej. Pamiętajcie też o możliwości subskrypcji naszego kanału. Z góry dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.