Czas wybrać najładniejsze trafienie października!


W październiku rozegraliśmy aż cztery kolejki, więc teoretycznie wybór na najpiękniejszą bramkę powinien być spory. Tymczasem wcale tak nie jest.

Powyższe wzięło się z kilku czynników – choćby z takich, że nie zawsze pogoda umożliwiała nagrywanie i pewnie kilka ładnych goli nam uciekło. Na szczęście udało się skompletować pięć trafień, więc będzie w czym wybierać. I nasza rola na tym się zakończyła – teraz kolej na Was! Waszym zadaniem będzie rozstrzygnąć który gol awansuje do wielkiego finału, gdzie czeka już Piotr Burza z Show Team, który wygrał nasze głosowanie we wrześniu. Zasady są proste – należy wejść w artykuł na Facebooku, w którym informujemy o rozpoczęciu zabawy (TUTAJ), a następnie polubić w komentarzu autora – Waszym zdaniem – najbardziej efektownej bramki. Dopuszcza się również możliwość zostawienia ikony emocji (serduszka, heheszki, etc). Głosujemy do środy, do godziny 20:00. A kto znalazł się w notowaniu?

1. Sebastian Płócienniczak (Retro Squad)

2. Damian Nowaczuk (Retro Squad)

3. Wiktor Wiśniewski (PrefBud Tulewo)

4. Damian Matuszewski (PrefBud Tulewo)

5. Bartek Bajkowski (AutoSzyby)

Bardzo bylibyśmy zobowiązani, gdybyście wchodząc w artykuł na FB od razu go polubili. Dzięki temu trafi on do większego grona osób. A kto chciałby zobaczyć video z bramkami, to znajduje się ono poniżej. Pamiętajcie też o możliwości subskrypcji naszego kanału. Z góry dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.