Czas wybrać najładniejsze trafienie listopada!


Dziś poznaliśmy nie tylko nowego mistrza rozgrywek, ale rozpoczynamy także zabawę, która wyłoni ostatniego finalistę na bramkę sezonu!

Na wstępie jak zwykle przypominamy, że nie wszystkie gole udaje nam się nagrać, dlatego wyboru dokonujecie z tych, które udało się utrwalić. Na szczęście ostatnie trzy kolejki (a zwłaszcza ostatnia) obfitowały w ładne trafienia, dlatego dość gładko przyszło nam wyselekcjonowanie sześciu najbardziej urodziwych. Teraz czekamy na Wasz ruch! Pora bowiem rozstrzygnąć, który z tej szóstki awansuje do wielkiego finału, gdzie czeka już Piotr Burza z Show Team oraz Wiktor Wiśniewski z PrefBudu. Zasady są proste – należy wejść w artykuł na Facebooku, w którym informujemy o rozpoczęciu zabawy (TUTAJ), a następnie polubić w komentarzu autora – Waszym zdaniem – najbardziej efektownej bramki. Dopuszcza się również możliwość zostawienia ikony emocji (serduszka, heheszki, etc). Głosujemy do środy, do godziny 19:00. A kto znalazł się w notowaniu?

1. Adrian Bielecki (Show Team)

2. Zbyszek Pawlak (Orlik Zabrodzie)

3. Adam Anaszewski (Orlik Zabrodzie)

4. Adam Andrzejewski (AutoSzyby)

5. Darek Banaszek (HandyMan)

6. Michał Maciejczuk (Orlik Zabrodzie)

Bardzo bylibyśmy zobowiązani, gdybyście wchodząc w artykuł na FB od razu go polubili. Dzięki temu trafi on do większego grona osób. A kto chciałby zobaczyć video z bramkami, to znajduje się ono poniżej. Pamiętajcie też o możliwości subskrypcji naszego kanału. Z góry dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.