BETFAN zostaje z nami na kolejny sezon!


Już dziś wieczorem pierwsza w tym sezonie odsłona Ligi Typerów! Do zgarnięcia będą bonusy do naszego ligowego partnera.

Współpraca z BETFAN układa się naprawdę wyśmienicie. Z tego powodu bardzo się cieszymy, że będzie kontynuowana, a oczywiście największymi beneficjentami tej kooperacji będziecie Wy. To co najważniejsze – BETFAN wciąż będzie nagradzał bonusami tych, którzy skutecznie wytypują wyniki spotkań poszczególnych kolejek. Przypomnijmy, że w naszej zabawie nie wygrywają wyłącznie trzy najszybsze osoby, które wytypują poprawną kombinację. Tutaj bez względu na to kiedy podacie swoje typy i tak macie szansę, by zgarnąć bonus. A szansa na zgarnięcie pierwszego już za kilka godzin – śledźcie uważnego naszego Facebooka.

Druga sprawa związana z BETFAN, to oczywiście możliwość obstawiania meczów naszej ligi. Ten temat również będzie kontynuowany, aczkolwiek dopiero od 2.kolejki. Dlaczego? Przede wszystkim chcemy się zorientować, jakim potencjałem dysponują poszczególne zespoły, bo tylko to pozwoli ustalić wiarygodne kursy. Dlatego każdy, kto zacierał ręce na możliwość postawienia na swój zespół, musi się jeszcze tydzień wstrzymać.

Ale żeby zagrać cokolwiek, trzeba wpierw założyć konto. I tutaj chcemy się zatrzymać, bo musicie wiedzieć, że jeśli jeszcze nie zarejestrowaliście się u naszego partnera, to zachęcamy by zrobić to przez dedykowany link z kodem STREFA6. Dzięki temu wspieracie naszą działalność. Rejestracja jest bardzo szybka, albowiem przy zakładaniu konta nie są potrzebne żadne dokumenty – wystarczy imię, nazwisko, mail i można grać! Co więcej – BETFAN przygotował wiele atrakcji dla nowych graczy. Ta najnowsza daje możliwość otrzymania freebetu w postaci 60 zł, przy wpłaconych 30 zł. Świetna opcja na start, zwłaszcza że wystarczy jeden dobrze obstawiony kupon, a freebet od razu przechodzi na konto główne. Wszystko macie dokładnie opisane TUTAJ. Kliknięcie na „otwórz konto” przeniesie Was do rejestracji, gdzie nie zapomnijcie wpisać naszego kodu.

Jeśli dobrze pójdzie, to w BETFAN będziecie mogli obstawiać nie tylko wyniki meczów, ale niewykluczone, że do oferty będą trafiać wydarzenia specjalne. Wiele w tym temacie zależy od Was – wiadomo, im więcej rejestracji, tym więcej atrakcji. My ze swojej strony też chcemy dać cos od siebie – dla każdego, kto założy konto przez nasz link i z kodem STREFA6 czeka energetyk, który będzie można odebrać na lidze. A dodatkowej energii nigdy za wiele!

W razie jakichkolwiek pytań lub gdybyście mieli problemy z założeniem konta – dawajcie znać!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.