Bądź z nami na bieżąco – polub nasze socjale!


Na naszej stronie internetowej będzie się pojawiało mnóstwo artykułów, tu również znajdziecie wszystkie statystyki. Ale my będziemy aktywni nie tylko w serwisie www, ale także na innych naszych kanałach. I zachęcamy Was, byście stali się ich aktywnymi uczestnikami, zwłaszcza jeśli nie chcecie by umknęło Wam cokolwiek związanego ze Strefą 6.

Pierwszy krok to oczywiście polubienie naszego Facebooka. Można to zrobić w bardzo prosty sposób – po prawej stronie najeżdżacie na specjalny moduł (lub pod artykułem, jeśli czytacie nas na komórkach), klikacie „+” i zostaniecie przeniesieni na docelowy profil społecznościowy, gdzie będziecie mogli zostawić polubienie. Na stronie głównej naszego serwisu system będzie od razu pokazywał, ilu mamy followersów na FB (aczkolwiek licznik może reagować z pewnym opóźnieniem) i mamy nadzieję, że pobijanie kolejnych granic będzie jedynie kwestią czasu.

To co ważne a propos Facebooka – wiadomo, że nawet mimo polubienia naszej strony, nie wszystkie wpisy będą do Was docierały. Zależy to od algorytmów, na szczęście w łatwy sposób możecie sprawić, by wszystkie nasze posty pokazywały Wam się na tablicy. Jak to zrobić? To bardzo proste – należy najechać na opcję „obserwowanie” a następnie wybrać wariant „ULUBIONE” (standardowo wybrana opcja to: domyślnie). To daje Wam gwarancję bycia na bieżąco ze wszystkim, co związane z naszym profilem.

Jeśli pierwszy krok za Wami, to pora na drugi – tutaj mówimy kanale YouTube. Bardzo liczymy że dołączycie do kampanii zrzeszającej fanów naszej ligowej telewizji i wspólnie z nami rozpoczniecie budowanie jej marki. Tutaj też wszystko jest banalnie proste – klikacie po prawej stronie na czerwony przycisk, potem na „+”, znów nastąpi teleportacja na stronę docelową i tam możecie nas zasubskrybować. UWAGA! Tutaj też subskrypcja nie załatwia wszystkiego – należy również kliknąć „dzwoneczek”, co pozwoli na otrzymywanie powiadomień, jeżeli tylko nowe video wleci na kanał lub gdy zaczniemy cokolwiek transmitować.

Pamiętajcie – wspólnie budujemy otoczkę wokół rozgrywek. My nie jesteśmy w stanie wielu rzeczy zrobić sami i potrzebujemy do tego Was. Dlatego polecajcie nasze profile, zostawiajcie lajki i suby, przypominajcie o tym swoim kolegom z zespołu, tym bardziej że nam również przyjemniej się pracuje, gdy te słupki oglądalności czy lajków idą w górę.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.