Bądź z nami na bieżąco – polub nasze socjale!


Na naszej stronie internetowej będzie się pojawiało mnóstwo artykułów, tu również znajdziecie wszystkie statystyki. Ale my będziemy aktywni nie tylko w serwisie www, ale także na innych naszych kanałach. I zachęcamy Was, byście stali się ich aktywnymi uczestnikami, zwłaszcza jeśli nie chcecie by umknęło Wam cokolwiek związanego ze Strefą 6.

Pierwszy krok to oczywiście polubienie naszego Facebooka. Można to zrobić w bardzo prosty sposób – po prawej stronie najeżdżacie na specjalny moduł, klikacie “+” i zostaniecie przeniesieni na docelowy profil społecznościowy, gdzie będziecie mogli zostawić polubienie. Na stronie głównej naszego serwisu system będzie od razu pokazywał, ilu mamy followersów na FB (aczkolwiek licznik może reagować z pewnym opóźnieniem) i mamy nadzieję, że pobijanie kolejnych granic będzie jedynie kwestią czasu.

To co ważne a propos Facebooka – wiadomo, że nawet mimo polubienia naszej strony, nie wszystkie wpisy będą do Was docierały. Zależy to od algorytmów, na szczęście w łatwy sposób możecie sprawić, by wszystkie nasze posty pokazywały Wam się na tablicy. Jak to zrobić? Zobrazujemy Wam to na podstawie fanpage’a NLH – należy najechać na opcję “obserwowanie” a następnie wybrać wariant “wyświetlaj najpierw”. To daje Wam gwarancję bycia na bieżąco ze wszystkim, co związane z naszym profilem.

Jeśli pierwszy krok za Wami, to pora na drugi – tutaj mówimy o naszym kanale YouTube. Nie będziemy ukrywać, że jeszcze trochę czasu minie, zanim pojawią się tam premierowe materiały, co nie zmienia faktu, że bardzo liczymy że już teraz rozpoczniemy budowanie marki naszej ligowej telewizji. Tutaj też wszystko jest banalnie proste – klikacie po prawej stronie na czerwony przycisk, potem na “+”, znów nastąpi teleportacja na stronę docelową i tam możecie nas zasubskrybować. Uwaga! Tutaj też subskrypcja nie załatwia wszystkiego – należy również kliknąć “dzwoneczek”, co pozwoli na otrzymywanie powiadomień, jeżeli tylko nowe video wleci na kanał lub gdy zaczniemy cokolwiek transmitować.

Pamiętajcie – wspólnie budujemy otoczkę wokół rozgrywek. My nie jesteśmy w stanie wielu rzeczy zrobić sami i potrzebujemy do tego Was. Dlatego polecajcie nasze profile, zostawiajcie lajki i suby, przypominajcie o tym swoim kolegom z zespołu, tym bardziej że nam również przyjemniej się pracuje, gdy te słupki oglądalności czy lajków idą w górę.

Dodaj komentarz