21 marca rusza kolejny sezon Strefy 6!


Za niecały miesiąc Orlik w Woli Rasztowskiej znów będzie tętnił życiem. I mamy nadzieję, że wszystko to odbędzie się przy Waszym licznym udziale!

Można już powoli odliczać dni do startu trzeciej edycji Strefy 6. Rozgrywek, które z sezonu na sezon nabierają rozpędu i do których za nieco ponad trzy tygodnie chcielibyśmy przyjąć rekordową liczbę ekip. Do tej pory licznik naszych zespołów zatrzymywał się na 10, ale są poważne przesłanki by sądzić, iż teraz będzie ich zdecydowanie więcej. Bardzo nas to cieszy i traktujemy to jako wyraz zaufania dla naszej organizacji. Wiemy, że niektórych z Was tak naprawdę nie trzeba specjalnie przekonywać. Każdy kto obserwuje Nocną Ligę czy Futboligę zdaje sobie sprawę, że do swoich obowiązków podchodzimy profesjonalnie. Nie inaczej będzie w trzeciej edycji Strefy 6, która fajnie się rozwija, gdzie jest świetna atmosfera i to napędza również nas, by dawać Wam jeszcze więcej. Co oferujemy tym razem?

Przede wszystkim chcemy utrzymać poprzeczkę przynajmniej na tym poziomie, na jakim zawiesiliśmy ją w poprzednich edycjach. Nie zabraknie więc profesjonalnych zdjęć, szczegółowych statystyk, opisów spotkań, zapowiedzi, ligi typerów, wywiadów, materiałów video, analiz czujnikami StatSports, nagród dla najlepszych zawodników kolejki, a w planach mamy też kilka nowości. Ta najważniejsza to TRANSMISJE LIVE z komentarzem! Większość z Was doskonale się orientuje jak to wygląda na Nocnej Lidze (przykład TUTAJ), wiemy ile frajdy zarówno Wam, jak i Waszym znajomym sprawia oglądanie poczynań na ekranie swoich komórek czy monitorów, dlatego to będzie nasz absolutny priorytet na ten sezon. Pierwsze testy połączenia internetowego wypadły bardzo dobrze, więc jesteśmy spokojni o jakość tych produkcji. Zresztą – więcej w tym temacie napiszemy na dniach.

To rzecz jasna nie jedyne niespodzianki, jakie czekają na Was od marca. Wszystko będzie starali się wprowadzać systematycznie, bo nie jest sztuką coś zapowiedzieć i zrealizować kilka razy, a potem odpuścić. My staramy się stwarzać takie warunki do gry i zabawy, jakbyśmy sami mieli w tej lidze uczestniczyć. Zresztą – przez wiele lat graliśmy w wielu rozgrywkach i ta wiedza pozwala nam sobie wyobrazić, co najbardziej lubicie w amatorskiej piłce, czego w nich szukacie i na co zwracacie największą uwagę. Działamy na tej zasadzie od lat i być może dlatego jesteśmy tu gdzie jesteśmy.

Jakieś pytania? Wątpliwości? A może potrzebujecie więcej szczegółów, choćby dotyczących wpisowego? Zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@strefa6.pl lub do napisania do nas wiadomości na naszym profilu FB. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16 marca. Końcowe odliczanie właśnie się rozpoczyna!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.